Кајли Џенер ја покажа својата новогодишна елка: Фан напиша дека е поголема од неговата куќа!

6 декември, 2020
кајли

Кајли Џенер, сестрата на Ким Кардашијан, е подготвена за претстојните новогодишни и божиќни празници. Како изгледа нејзината елка, најмладата милијардерка на својот Инстаграм профил објави.

Фановите беа импресионирани. За само еден час, Кајли „заработи“ 1,5 милиони лајкови.

Се разбира, имаше и коментари.

„Елката е трипати поголема од мојата куќа“, и напиша еден обожавател.