Кајли Џенер секогаш „скоцкана“ на средбите со бившиот дечко!

22 јули, 2020
kajli sexy

Сопственичката на Kylie Cosmetics, Кајли Џенер (22) неодамна беше фотографирана своето семејство – екс-партнерот Тревис Скот (28) и ќерката Сторми (2), додека се упатуваа кон луксузен хотел на плажата Лагуна.

Имено, за таа пригода, таа носеше тесно бело здолниште, кое ги истакнуваше сите нејзини облини, над кои носеше светло сина кошула со пруги која ја врза под градите.

Таа носеше Шанел торба, и црно-бели патики.

Имено, сите го гледаа нејзиниот голем задник и се прашуваа како воопшто постои таква нереална женска фигура – нејзиниот стомак и другите делови од нејзиното тело се затегнати, додека задникот е нереално голем за нејзиното тело, па многумина ја обвинуваат дека ова се должи на пластична операција, а Кајли го негира тоа.Таа немаше шминка на лицето, а обожавателите ја коментираа нејзината тенка уста, која изгледа многу поинаква и поголема на Инстаграм. Долгата кафена коса и беше пуштена, а познато е дека таа се офарба кафена откако долго време беше русокоса.

Раперот Тревис Скот носеше сина маица со принт, над која носеше карирана сина маица со долги ракави, и носеше темни фармерки.

Носеше сиви Најк патики, црна капа на главата, како и многу скап накит на рацете и околу вратот.

Иако во Холивуд со месеци кружат гласини дека се смирени, поранешната двојка сè уште не го потврдила нивниот романтичен статус.

– “Кајли се забавува во моментов и не се грижи за иднината на нејзината врска со Тревис. Тие сакат да поминуваат време заедно и да се грижат за Сторми.” –  изјави извор близок до Кајли.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi