Кајли магепсува со задникот: „Па, нејзиниот задник е поголем од џипот, врв е“

3 октомври, 2020
pjimage-13

Нелегално е да се биде толку секси. Единствено на што можам да се фокусирам во моментов е твојата позадина, воодушевено пишуваат следбениците на ријалити вездата која на Инстаграм ја следат повеќе од 197 милиони луѓе

Кајли Џенер (23) ги воодушеви своите следбеници со облините на фотографиите што ги објави деновиве. Ѕвездата на реалното шоу „Keeping Up with the Kardashians“ облече фустан без прерамки кој ги истакна нејзините атрибути.

„Тој фустан како да го гушка твоето тело, совршено ти одговара“, коментираат обожавателите. Најмладата во семејството Кардашијан / Џенер позираше пред нејзиниот џип, ја врза својата долга коса во опашка и доби бројни комплименти.

– О Боже! Па, ти си најсовршената жена со најдобар задник во Светот – напишала една придружничка, а друга додала:

– Но, погледни го тој задник. Па, тој е поголем од нејзиниот џип.

Имаше и такви кои коментираа како нејзиниот задник „пораснал“ во последно време, па се надеваа дека таа повеќе нема да оди под нож, бидејќи тоа само може да го уништи.

– Буквално, нелегално е да се биде толку секси. Единствено на што можам да се фокусирам сега е твојата позадина – напишаа тие.

Гордата мајка Кајли се пофали дека нејзината ќерка Сторми (2), која ја доби од врската со раперот Тревис Скот (29), започнала да учи од дома. Малото девојче позираше во црна маица и шорцеви, а како и секој ученик имаше ранец.

Сепак, брендот на тој ранец го привлече вниманието на сите. Станува збор за ранец Хермес, кој чини околу 77 илјади куни. Целата комбинација е надополнета со бели патики „Најк Џордан“.

Информациите објавени на социјалните мрежи од сестрите Кардашијан и enенер на почетокот на септември, шокираа многумина – тие повеќе нема да снимаат реално шоу.

– По 14 години, 20 сезони, стотици епизоди и бројни спин-оф емисии, ние сме неизмерно благодарни на сите што не гледавте овие години – низ убави времиња, лоши времиња, среќа, солзи и бројни врски и деца. Засекогаш ќе ги задржиме прекрасните спомени и луѓето што ги сретнавме на патот – објаснија тие.