Кајли Миног позираше во наметка која едвај го покрива задникот на 52 години, обожавателите полудеа!

12 декември, 2020
f29e8fbc-6387-4934-afae-8826e77a9388

Пејачката Кајли Миног наполни 52 година оваа година, но покрај нејзиниот изглед никогаш не би го кажале тоа. Кајли сподели фотографија на Инстаграм на која се одмара во кратка наметка што едвај го покрива задникот.

„Уште едно снимање“, напиша кратко покрај фотографијата. Заработи над 70.000 лајкови, а доби и бројни комплименти во коментарите. „Изгледа дека стареeш наопаку“, „Јас сум геј, но ти си ми привлечна и на мене“, „Ти си преубава“, „Кралица“, беа некои од коментарите.