Каков хаос: Во моментот кога младенците требало да кажат ДА, влетала бремената љубовница на младоженецот! (ВИДЕО)

6 август, 2020
свадба

Сè било подготвено за нивниот најсреќен ден во животот, застанале пред свештеникот кој требало да ги венча, а потоа започнал хаосот.

Изненадувачки, на венчавката се појавила жена која почнала да вика: “Ентони, се правиш дека не ме познаваш? Не ги испи сите лекови денеска?”

Додека присутните шокирано ја гледале оваа сцена, жената продолжила: “Ентони, знам дека ме слушаш. Престани да ме игнорираш, бремена сум, носам твое дете!”.

Тогаш започнува лудилото, една од деверушите, најверојатно ќерка на невестата, се стрчала кон натрапничката и почнала да ја мава со цвеќе.

“Што не е во ред со тебе, заминувај од свадбата на мајка ми”, викала деверушата.

Ова видео е прегледано речиси 10 милиони пати.

Истата корисничка подоцна го објавила и продолжението

@danielleondemand

Ring the alarmI been through this too longBut I’ll be damned if I see another chick on your arm! …👰🏾s/o to tonefromyoutube go subscribe #fyp

♬ original sound – danielleondemand
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris