Каква среќа! Познатaта раперка и нејзиниот сопруг со дебело досие станаа родители

2 октомври, 2020
2b69fe94c3a30b2a1694

Раперката Ники Минаж го роди своето прво дете во средата наутро, пишува ТМЗ.

Кон крајот на јули раперката Ники Минаж ја објави среќната вест дека таа и нејзиниот сопруг Кенет Пети ќе го добијат првото дете, а според ТМЗ, 37-годишната музичарка и нејзиниот петгодишен сопруг станале родители завчера наутро.

Полот на бебето сè уште не ѝ е познат на јавноста, а новите родители сè уште не го објавија доаѓањето на бебето.

Инаку, раперката ја сподели веста за својата бременост со фановите во јули со фотографии на Инстаграм. Двојката се венчаше во октомври минатата година по една година врска, а потврдата за истата пристигна во декември 2018 година на социјалните мрежи.

Сепак, обожавателите на пејачката реагираа со загриженост во врска со криминалното минато на нејзиното момче, а денес и на нејзиниот сопруг, тврдејќи дека тој сака да ја користи само за пари. Според достапните информации, Кенет неколку пати бил зад решетки.

Пред 25 години под обвинение за силување, кога имаше само 16 години, за истото беше осуден на четири години затвор. Остатокот од досието е исполнет со закани, пукања и физички судири. Кога имал 21 година, тој првпат ја запознал Ники, но тие не ја продолжиле врската.

Денес, таа тврди, тој е сосема поинаков човек.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum