Канје се заканува и зборува за големата чувана тајна на Кардашијан

25 јули, 2020
dvdvdvd


По бројните драми, никој не може да следи колку тајни и досега скриени проблеми има семејството Кардашијан-Вест. Со неодамнешниот говор и почетокот на претседателската кампања, американскиот рапер Канје Вест го доведе својот брак со реалити ѕвездата, 39-годишната убавица Ким Кардашијан, во прашање, па дури и пред разводот. На објавите на социјалните медиуми деновиве се шират информации за тоа како неговата сопруга и нејзината мајка, 64-годишниот Крис Џенер, се обидуваат да го заклучат во ментална установа, а тој неодамна јавно се закани дека ќе ја открие долго скриената тајна на семејството Кардашијан, пишува The Sun.

Но, ѓаволот ја зеде шегата и се чини дека контроверзниот Канје одлучи да преземе екстремни мерки за да се задржи на слобода. Тој наводно неодамна и се заканил на Ким, но и на целото семејство Кардашијан, дека откривајќи голема тајна ќе ја покаже на светот вистината, доколку не престане да го малтретира и загрозува. Иако Ким исто така објави на Твитер и објасни дека зборовите на Канје се целосно спротивни на некои негови постапки, не е никому јасно зошто Канје кој има многу публика низ целиот свет реши да се однесува толку параноично пред неговата претседателска кампања.

View this post on Instagram

Happy 6th anniversary.🤴🏾👸🏽 #kanyewest

A post shared by Kanye West (@kanyew.est) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi