Канје Вест – генијалец или целосен лудак?

28 јули, 2020
kanje

Раперот Канје Вест во текот на изминатата недела се најде во центарот на скандалот поради неговиот прв предизборен митинг во Каролина, каде разговараше за центрите на моќ, расизам и приватниот живот, по што следуваше остра кавга со неговата сопруга, реалити sвездата Ким Кардашијан.

Некои го сметаат за лудак, додека други сметаат дека тој е генијалец. Неговиот живот и кариера можат да се нарекуваат со разни имиња, но не и со обични. Во видеото погоре, погледнете се за животот на контроверзниот рапер за кој зборува целиот свет оваа недела.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi