КАНЈЕ ВЕСТ ЌЕ СЕ КАНТИДИРА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА АМЕРИКА: Погледнете ја урнебесната реакција на потенцијатлната прва дама!

5 јули, 2020
kim and kayne

Канје Вест, американски рапер и сопруг на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан, објави на својот твитер налог дека ќе се кандидира за претседателските избори, а потоа следеа урнебесни коментари и објави за потенцијатната прва дама.

“Сега мораме да го исполниме верувањето на Америка со верување во Бог, со обединета визија и градење на нашата иднина се кандидирам за претседател на Соединетите Амрикански Држави”, напиша Вест

Имаше полно коментари и објави, што ќе се случи со “Првата дама” доколку тој стане претседател, во овој случај Ким Кардашијан

https://twitter.com/SatiricalEddy/status/1279589948128022528?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1279589948128022528%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fzabava%2Fpop-kultura%2F3492143%2Fkanje-vest-ce-se-kandidovati-za-predsednika-amerike-pogledajte-urnebesne-reakcije-na-potencijalnu-prvu-damu-foto
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris