Kris Jenner беше побрза: Kanye West наполни 43 години, а Kim не му честиташе прва

9 јуни, 2020
GettyImages-1185994754-750x400

Една од најпознатите жени во show – бизнисот, Kris Jenner,  му го честиташе роденденот на својот зет, раперот Kanye West, преку својот Инстаграм профил:

  • “Среќен роденден Kanye! Ти си неверојатен син, татко, сопруг, вујко, брат и пријател. Ти благодарам што си посебен и важен дел од нашето семејство. Многу те сакам!”

На нејзините честитки им се придружија многу јавни личности и фанови на раперот, а јавноста едвај чека да види што му припремила Kim на својот сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi