„Капка која ја прели чашата“ – Дејвид со ОВА му пресуди на нивниот брак!

6 ноември, 2020
бекам

Не е тајна дека пензиониран англиски фудбалер, 45-годишниот Дејвид Бекам, според многу жени, е еден од најпосакуваните мажи во светот, а да се биде сопруга на таков човек сигурно не е воопшто лесно.

Затоа, модната дизајнерка и поранешна членка на Спајс Грлс, 46-годишната Викторија Бекам, во дводецениски брак со фудбалер, мораше да се навикне на целото внимание што нејзиниот сопруг го прима од жените ширум светот, и тоа внимание, според бројни медиумски извештаи , честопати била главната причина за расправиите во нивниот брак.

Едно од овие, наводно, се случило минатата година кога Викторија, според тогашните извори, била на работ на развод од нејзиниот сопруг со кого има четири деца.

Victoria Beckham

Имено, во октомври минатата година, Дејвид беше гостин во хит серијата „Модерно семејство“, исто како и 56-годишната sвезда од серијата „Пријатели“, Кортни Кокс, која потоа сподели „жешка“ фотографија на својот профил на Инстаграм каде позира со фудбалер. Таа фотографија привлече големо внимание во јавноста, но и сопругата на Давид, за кого, според таблоидите Денот на жената, станува збор за „капка што се прелеа преку чашата“.

„Викторија полуде. Таа рече дека ова е целосно несоодветно и неприфатливо. Доста и е од флертувањето на Давид. Се чини дека фудбалерот го реши својот брак со ова ‘, изјави тогаш неименуван извор, наведувајќи дека парот наскоро официјално ќе ја објави веста за разводот.

View this post on Instagram

Kisses @davidbeckham, I love u 💕

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Сепак, една година подоцна, и покрај гласините кои кружеа во тоа време во разни странски и домашни медиуми, славниот пар се уште е заедно. Двојката кој минатата година ја одбележа 20-годишнината од бракот, судејќи според објавите на социјалните мрежи, ужива во брачна среќа исто како и првиот ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi