Кардашијан ја покажа својата танга, обожавателите заклучија: „Изгледаш ефтино“

17 октомври, 2020
ким

Последната објава на Ким Кардашијан на Инстаграм потврди дека страшниот тренд од почетокот на милениумот се враќа на голема врата.

Имено, старлетата објави фотографија на која позира во тесен црн фустан без грб, а во преден план стави црвени танга што излегуваат од под фустанот.

Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Живанши, но фановите најмногу коментираа дека покажува танга.

„Те молам, не ги враќај тангите во мода“, „Жено, немој“, „Ах не, сега ова ќе биде нов тренд“, „Да, Ким, гледаме танга, во ред е“, „Те сакам, но тие танга направија сè да изгледа ефтино “, се само дел од коментарите.

Трендот на покажување долна облека е повторно лансиран од Дуа Липа и Бела Хадид, а Ким потврди дека овој омразен тренд се врати и дека танга ќе гледаме насекаде.

View this post on Instagram

🧸2 cute 2 function 🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on