Карди Би случајно објави своја гола фотографија (18+)

14 октомври, 2020
cc4cd9e7-1cde-46f5-bc1f-32ef974ba5a6

Контроверзната американска раперка Карди Би случајно објави своја гола фотографија. Музичарката на својата Инстаграм приказна објави фотографија од нејзините целосно голи гради, а се претпоставува дека сакала да му ја испрати на сопругот Офсет.

Кога сфатила што сторила, Карди ја избришала фотографијата, но веќе било доцна.

“Боже, зошто ме направи толку глупава? Зошто, зошто, зошто? Знаете што, нема да се гризам поради ова. Сега одам на појадок, а потоа на забава”, изјави Карди Би на Твитер.

“Нема да размислуваме за тоа! Ајде да продолжиме, ебате, срања се случуваат. Па Боже, јас бев стриптизета”, додаде музичарката.

View this post on Instagram

Hard like candy 🍭

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort