Карди Би драстично го промени имиџот: Изгледа како модерна Мерилин Монро

10 мај, 2020
Capture

Промена што им се допадна на фановите

Познатата ТВ личност Карди Б одлучи малку да ги изненади своите фанови. Американската секс-бомба се пофали со нова имиџ која го привлече вниманието на светската јавност.

Имено, оваа драстична промена ги воодушеви нејзините фанови. Карди позира на креветот ги покажува облините и својот нов имиџ на блондинка.

Фановите ја пофалија, а еден коментар се истакнуваше.

View this post on Instagram

Baby I got you

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

„Леле! Изгледаш како модерна Мерилин Монро“, напишал еден обожавател.