Карлеуша е кралица на костимите за капење. Има нов за секој ден

11 август, 2020
фгбн


Српската пејачка секој ден ги воодушевува фановите со нова привлечна фотографија, а тешко е да не се забележи дека таа секогаш носи друг костим за капење. Со нетрпение чекаме да дојде следниот ден …