Карлеуша како секси барбика со деколте кое остава без зборови

19 јуни, 2020
ferf

На својот Инстаграм профил, Јелена објави фотографија од себеси во розов џемпер, која ја следи линијата на нејзиното тело и ги истакнува нејзините облини, но и линијата што пејачката ја донесе до совршенство. Таа, исто така, држи розова чанта во нејзината рака. Карлеуша има длабоко деколте на облеката под која немаше градник, а многу припадници на посилниот пол не можеа да ги тргнат очите од градите на пејачката поради секси сцената. „Можеме да ве наречеме„ Барби “, затоа што изгледате како кукла“, „Изгледате убаво како и секогаш“, „Вие сте убава, изгледате како Барби“, пишале под објавата.

Интересно е што меѓу коментарите има и такви на турски јазик, каде пејачката се осврнува како „снаа“ и на неа се испраќаат комплименти. Ова се навивачите на фудбалскиот клуб „Бешикташ“, каде сопругот на Јелена, Душко Тошиќ, играше пред повеќе од една година. Ј.К ги воодушеви своите следбеници со провокативна фотографија, која привлече големо внимание и собра повеќе од 40.000 лајкови за помалку од еден час.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi