Карлеуша се вртеше па се и “испадна”: И ѕирка и меѓуножјето (ФОТО)

8 јули, 2020
Capture 2

Позираше во црн костим за капење кои повеќе ја откриваше отколку што ја покриваше. Во еден момен го зумираше задникот, со која ги израдува бројните фанови. Ни сега не недостасуваа коментарите…

Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) уште еднаш испровоцира на социјалните мрежи. Објави видео пред нејзината луксузна вила во Белград.

Позираше во црн костум за капење во кој поеќе се гледаа отколку што беа покриени деловите. На фановите им го “сервираше” меѓуножјето кои и “ѕиркаше”.

во еден момент ја сними и задницата, со која ги израдува фановите.

Носеше големи очила за сонце, но и онака сите погледи беа усмерени на бујните арибути.

Коментари под видеото не недостасуваа, а една од нејзините обожавателки напиша: “Не е реално колку си згодна, ти симнувам капа”

Пејачката позираше во базен, па затоа се и се виде

Можеби некои ќе кажат дека е многу вулгарна, но едно е сигурно- знае како да привлече внимание и на 41 година…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi