Карлеуша повторно провокативна: “Изгледаш како девојка за една вечер”

13 јуни, 2020
pjimage_wf5FQeg

Контроверзната пејачка Јелена Карлеуша (40), речиси на секоја фотографија, која ќе ја објави на друштвените мрежи, ги истакнува своите бујни гради и облини. Тоа го направи и на последната објава на Инстаграм. Позираше во бел комбинезон со исечок до стомакот, а комбинацијата ја надополни со бело капче и бела чанта.

Нејзините верни фанови повторно ѝ го пофалија изгледот:

  •    “Кралице, неверојатна си!”

Но, имаше и неколкумина коишто Јелена не успеа да ги импресионира, таков пример е и коментарот на еден од нејзините следбеници, кадешто ја прашува колку пари се потребни за една вечер и зошто си дозволува самата на себе да изгледа така.

Карлеуша воопшто не им даде значење на коментарите и не одговори на ниту еден.