Кармен Електра открива детали за романтиката со Родман

28 април, 2020
Naslovna

Документарниот филм за Мајкл Џордан не донесе на површина ништо помалку од романсата на Кармен Електра и Денис Родман. Неколку дена по премиерата на филмот, не се зборуваше многу за кошарката, туку за познатата американска актерка која ги откри сочните детали од нејзината врска со Родман во документарецот.

“Тој еднаш доби слободен ден и ми рече дека ќе ме изненади. Тој ми стави превез на очите и ме седна на моторот, а кога го извадив превезот бевме во центарот за обука на Булс. Беше лудо, се однесувавме како деца во продавница за слатки. Имавме секс на секој дел од центарот за обука. Во шкафче, во салата, на терен“, рече Електра.

„Секогаш имало од оние моменти кога сите се прашувале каде е Денис Родман? Соиграчите мислеа дека тој бегал и не можеа да го најдат. Имаше ситуации кога се шетавме низ баровите да го бараме и тој едноставно бегаше од сите. Не можевме да сториме ништо “, откри Кармен, потсетувајќи на еден детал дека ќе се сети на целиот нејзин живот.

“Денис ми го даде дресот и ме одвлече во соблекувалната. Одеднаш јас бев таму, со сите момци, додека Мајкл Џордан отвараше шише шампањ. Мојата коса и облеката беа влажни. Ми беше чест што ми дозволија да присуствувам  со нив на значаен момент “, рече Кармен Електра.