КАСАНДРА ИЗГЛЕДА КАКО МОДЕЛ ВО Петтата декада: Актерката е посветена на фитнесот и сите гледаат во нејзините стомачни!

9 октомври, 2020
КАСАНДРА

Кораима Торес, која ја глумеше Касандра во популарната серија, на Инстаграм покажа со што располага.

Актерката, која беше обожувана низ целиот Балкан, позираше насмеана по пробите, а и мажите им се восхитуваат на нејзините стомачни.

Касандра дефинитивно спаѓа во самиот врв на листата на славни со најизразени трубачи, со која ја надмина Џенифер Лопез, позната меѓу другото и по страствениот тренинг и плочите на стомакот.