Кавгата на Меган и Хари ескалираше! Се степале, таа спиела во хотел, го оставила него и нејзиниот син! Еве што ја вознемири толку многу!

20 октомври, 2020
меган

Фактот дека Меган Маркл и принцот Хари се караат толку многу што во некои ситуации морала да интервенира и полицијата, е напишан практично откако се доселиле во Америка. И иако мислеа дека конечно ќе ги решат сите нивни проблеми, вклучувајќи ги и љубовните, ако се преселат во шармантниот рид Монтесито во Сантра Барбара, овој трет американски дом не се покажа како оаза на мирот и среќата. Според entertaintimes.com, Меган и Хари толку многу се скарале една ноќ што Меган ги оставила и него и Арчи и ја поминалa ноќта во хотелот.

Но, тука не е крај!

Извор за Нова идеја изјави дека причината за кавгата била што Меган открила дека не е поканета да се врати во Велика Британија. Имено, неодамна прочитавме дека славната двојка и нивниот син повторно ќе се обединат за Божиќните празници со другите членови на британското кралско семејство, особено со кралицата Елизабета и принцот Чарлс. Но, според новите откритија, членовите на семејството ги очекуваат само Хари и неговиот син, а не Меган.

Меган се соочи со Хари за ова и настана расправија, проследена со многу денови во текот на кои тие не разговараа или не поминуваа време заедно. Хари помина повеќе време со Арчи и нивните кучиња, додека Меган се дружеше со пријателите и одеше на деловни состаноци, додека ручаше во луксузни ресторани и хотели. Во една прилика, таа пиеше кафе во хотелот „Сан Исидро Ранч“ и тоа ги натера таблоидите да заклучат дека таа навистина останала таму во кобната ноќ кога се скарала со Хари. Всушност, Меган помина толку време таму што некои посетители на хотели почнаа да се прашуваат дали живее таму.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum