Кејт без влакна на јазикот – Меган е многу разгалена!

13 јули, 2020
kejt i megan

Уште откако го напушти кралското семејство со сопругот, 35-годишниот принц Хери и едногодишниот син Арчи и отиде во Америка, поранешната актерка 38-годишната Меган Маркл не престана да ја интригира јавноста. Така, во последните неколку месеци, поради фактот дека таа била видена во јавноста само неколку пати, се шпекулира дека војвотката од Сасекс страда од пост-бременска  депресија, а наводно самиот принц ја молел да побара стручна помош, но таа одбивала. Но и покрај тоа, членови на кралското семејство сè уште не мислат дека на Меган и е потребна некаква помош.

Meghan Markle Kate Middleton

Според списанието Globe , 38-годишната Кејт Мидлтон, смета дека поранешната актерка претерува во сè и дури ја нарече разгалена.. Како што откри неименуван извор за споменатиот медиум, сопругата на принцот Вилијам,во периодот додека се пишуваа статии за депресијата на Меган, изјавила дека Меган претерува во сè и дека е премногу расипана.

Meghan Markle Kate Middleton
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi