Кејт Мидлтон му се закани на принцот Вилијам со развод затоа што не сакаше да престане да ја изневерува! И двајцата се однесуваа сомнително после тоа!

20 ноември, 2020
Screenshot_1

Принцот Вилијам наводно ја продолжил контроверзната врска со Роуз Ханбери дури и откако нивната врска била објавена, пренесува entertaintimes.com.

На почетокот на оваа година, „Globe“ објави сторија за принцот Вилијам, во која тие тврдат дека принцот не може да се грижи ништо помалку за фактот дека неговата врска со Роуз му била откриена на Светот. Тогаш извор од таблоидот изјави дека Кејт Мидлтон му наредила на нејзиниот сопруг да ги прекине врските со Ханбери и смета дека принцот Вилијам ќе ги почитува нејзините строги наредби, но таа малку знаеше дека двојката за која се шушкаше ја продолжила врската

Откако Мидлтон дозна дека принцот Вилијам и Ханбери се уште се дружат, таа повторно се соочи со сопругот и му се закани со развод од 250 милиони долари. Изворот додаде дека војвотката од Кембриџ била толку вознемирена од принцот Вилијам затоа што постојано создава ситуации кога Кејт се чувствува понижено и засрамено. Поради ова, Кејт еднаш сериозно размислуваше да поднесе барање за развод од принцот Вилијам.

Да бидат работите уште полоши, сопругата на идниот крал исто така дозна дека принцот Вилијам минатата година ја вклучил Ханбери на неговата листа на божиќни честитки. Тоа беше еден од начините на кој Вилијам ѝ докажа на Кејт дека тој и Роуз сè уште биле во контакт.

Извор за „Globe“ додаде дека би било поразително ако принцот Вилијам и Мидлтон навистина се разведат и потрошат толку милиони долари на тоа, бидејќи имаат три деца кои ги обожаваат.

Да потсетиме, минатата година најпрво се појавија гласините за неверството на принцот Вилијам откако британскиот новинар Џилс Корен објави твит за тоа во кој се вели дека сите знаат за аферата на Принцот Вилијам и Ханбери. Сепак, тој многу брзо ја избриша објавата. Неколку публикации и таблоиди пишуваа и за наводната афера со војводката од Кембриџ, а приказната за тоа едноставно згасна, особено откако Вилијам и Мидлтон се заканија дека ќе поднесат тужба против весникот.

Според „Slate“, ова предизвика уште повеќе шпекулации за неверството на принцот Вилијам затоа што кралските обожаватели не разбрале зошто кралскиот пар се заканувал дека ќе покрене тужба. На крајот на краиштата, тие се вклучени во уште поголеми и подолготрајни полемики како оние во кои се вклучени принцот Хари и Меган Маркл за да не му се закануваат на весникот дека ќе ги тужи. Во секој случај, можно е Кејт и Вилијам да се обидат да ја решат оваа афера зад затворени врати, без медиумите да им се мешаат во животот и да не создаваат за нив, не само негативен публицитет, туку и дополнителна драма во животот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi