Кејт Мидлтон се бори со бесни напади од нејзиниот син Луис! Таа побарала помош од експертите, но таа и Вилијам биле шокирани од уште еден потег!

8 декември, 2020
кејт

Можеби мислите дека на Кејт и е лесно да биде мајка затоа што има помош од дадилка и голем персонал, но грешите! Оваа позната мајка се бори со идентични проблеми како и сите други мајки. Така, таа неодамна откри дека нејзините три деца, исто како и другите деца, имаат вознемиреност од време на време, а таблоидот „Нова идеја“ наведува дека Мидлтон сигурно најмногу се бори со нападите на плачење и врескање на принцот Луис затоа што тој е во втора година од животот.

За време на едно од нејзините неодамнешни видео интервјуа, една обожавателка на кралството ја праша војвотката од Кембриџ како се справува со изливи на гнев од нејзините деца, особено што има три од нив, што значи дека Кејт има полни раце работа кога сите тројца одеднаш почнуваат да врескаат и плачат.

Мидлтон се пошегува дека на прашањето е тешко да се одговори затоа што и самата би сакала да знае што треба да се направи експертите. Сепак, Мидлтон не рече дека има најмногу проблеми со принцот Луис, за што алудираше таблоидот.

Во меѓувреме, војвотката од Кембриџ исто така се најде на насловните страници оваа недела откако таа и принцот Вилијам тргнаа на својата турнеја низ кралскиот воз. Додека бил на железничката станица во Еустон, Мидлтон на таблата напиша порака со благодарност до сите сообраќајни работници. Сепак, сите забележаа дека сопругата на принцот Вилијам погрешно го напишала зборот „земја“.

Имено, Мидлтон напиша „coutry“ наместо „country“. Но, според списанието Hello! Magazine, повеќе луѓе беа шокирани кога дознаа дека принцот Вилијам е левак.

Но, шоковите поврзани со кралската двојка не се завршени! Луѓето исто така открија дека принцот Вилијам и Мидлтон не спиеле во иста просторија додека патувале со кралски воз. Според нивното соопштение, двојката има свој апартман во возот во кој се сместени неговиот и нејзиниот единечен кревет, што значи дека не само што не спиеле во ист кревет, туку и престојувале во посебни апартмани.

Патем, кралскиот воз има и своја бања и трпезарија со 12 места. Исто така, содржи девет одделни вагони дизајнирани од кралицата Викторија пред неколку децении.

Принцот Вилијам и Мидлтон ја започнаа својата турнеја со Кралскиот воз во неделата, застанувајќи во Англија, Шкотска и Велс. Принцот Вилијам и Мидлтон исто така разговараа со толпа луѓе, кои ги споделија со нив своите приказни за борба и преживување за време на пандемијата на коронавирусите.

Додека принцот Вилијам и Кејт беа на турнеја, нивните деца беа дома. Имено, принцот Џорџ и принцезата Шарлот се вратија на училиште, што значи дека беа преокупирани со училишните обврски. Во спротивно, нивните родители ќе ги носеа со себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi