Кејти беше најубавата манекенка, па стана старлета: Направи пластични операции, се омажи 5 пати, па банкротираше!

8 мај, 2020
kejti

Кејти Прајс ја започна својата кариера како модел, а сега сите зборуваат за нејзиниот приватен живот.

Таа за прв пат се претстави како Џордан, и веднаш почна да привлекува внимание. Кејти и претприемачот Питер Андре се венчаа во 2005та година, а потоа започнаа реалити шоу за нивните животи. Како дел од тоа реално шоу, тие покажаа како изгледа нивниот живот и некои важни настани, како што се свадбите.

View this post on Instagram

🐴💕 ⁣ 📷 ©W8Media

A post shared by Katie Price (@katieprice) on

По првиот брак, манекенката имала уште три, а сега во 2020та година е среќно разведена жена. Кејти има пет деца.

Покрај бурниот љубовен живот на старлетата, јавноста беше шокирана од пластичните операции. Првата операција ја имаше на возраст од 19 години и тоа беше зголемување на градите за неколку големини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi