Кети Холмес повторно заљубена:Познатата актерка го украде срцето на 8 години помлад готвач!

9 септември, 2020
кејти

Фотографите ги фатиле како разменуваат бакнежи во еден ресторан во Менхетен.

Судејќи според најновите фотографии од папараците, холивудската актерка Кети Холмс има ново момче.

Папараците ја фатија холивудската актерка како разменува нежности со 33-годишниот готвач Емилио Витол јуниор во ресторанот „Пизанс“ на Менхетен. Кети седна во скут, а потоа разменија неколку бакнежи.

Кети, се чини, повторно ја најде среќата. Актерката има неуспешен брак со Том Круз и долгогодишна врска со Џејми Фокс.

Емилио е наследник на видно италијанско семејство. Неговиот татко е сопственик на ресторанот Емилио Балато во СоХо, во кој посетуваат познати личности како Ријана, Џастин Бибер, Бредли Купер и други.