Кети Холмс и нејзиното 8 години помладо момче беа тајно фотографирани во метро, ​​тотално опуштени

24 октомври, 2020
profimedia-0559111913-830x0

Славната актерка се повеќе живее како целиот „нормален свет“ откако е во врска со Емилио Витоло

Поранешната сопруга на Том Круз, актерката Кети Холмс (41) и нејзиното ново момче, осум години помладиот готвач Емилио Витоло (33), биле фотографирани од папараците додека се возеле во метро и се чини дека тие навистина живеат „нормално“, а не холивудски начин на живот.

Имено, убавата актерка се чини се откажа од луксузот додека ужива во нова романса и честопати се гледа како патник во метро, ​​траект, изнајмени велосипеди и други градски возила.

Двајцата биле забележани од случајни минувачи кои забележале со фотографија на која Кети и Емилио стојат во метрото и гледаат во неодреден правец.

По тој повод, Кети носеше црна маица и бели панталони, додека Емилио имаше сини фармерки и црна маица, а и двајцата имаа заштитни маски на лицата. Кети ја врза косата во пунџа, на раката имаше „обична“ голема торба, а фановите не го сакаат тоа што во последно време често се фотографира со мрсна коса и во малку неуредно издание.

Следниот ден, овие гулаби биле фотографирани во ресторанот на Емилио, каде седеле заедно со неговиот татко и јаделе ефтина пица.

Двајцата како да уживаат во шармот на секојдневниот живот, иако Емилио се занимаваше со моделирање пред Кети и често се дружеше со познати холивудски личности како што се браќата Џо, Ник и Кевин Џонас, Дени Де Вито итн., А во нивниот ресторан гостите беа Барак и Мишел Обама, Лени Кравиц, Дензел Вашингтон и многу други.

Патем, Кети е „тешка“25 милиони долари, додека Емилио има „само“ 1,5 милиони долари на својата банкарска сметка, а се чини дека нивните финансии не се толку важни, судејќи според нивниот начин на живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum