Киара го покажа својот стомак непосредно пред породување

30 мај, 2020
Billboard's 10th Annual Women In Music

Познатата американска пеачка Киара Принцес Харис на почетокот на годината објави дека повторно е трудна и дека го очекува своето трето дете, а пред неколку денови објави фотографии од својот труднички стомак, според кој се гледа дека нема уште многу време до породувањето. Некој од нејзините фанови поради големината на стомакот прашувале дали носи близнаци но на тоа пеачката не одговорила.

Таa е во брак со рагби играчот Расел Вилсон од 2016 година, а имаат и една ќерка на тригодишна возраст која исто така се вика Киара, а има и петгодишен син од бракот со продуцентот Фјучер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi