Ким Кардашиан ќе се мажи?! Си ја најде новата венчаница…

4 август, 2020
511501_kim-kardasijan-ap-evan-agostini_ls

Планетарно популарната старлета, Ким Кардашијан, го запали Инстаграм со својата нова фотографија.

Фотографирана е во венчаница, раскошна и бела  и има превез над главата што го покрива целото тело и се влече по подот.

Обожавателите биле шокирани откако ја виделе својата омилена старлета во вакво издание, па се прашуваат за што станува збор и дали Ким планира повторно да застане на лудиот камен и со кого.