Ким Кардашијан како секси каубојка

21 мај, 2020
kim-kardasijan-830x0

Американската секс бомба повторно го запали интернетото и социјалните мрежи. Таа неодамна ги израдува своите обожаватели со нов сет на фотографии.

На едната од нив таа наикува на каубојка, облечена во бело, а фотографијата за само 2 часа собрала 1,6 милиони лајкови. Погледнте ја и вие галерија.