Ким Кардашијан наскоро полни 40, а и понатаму изгледа како бомба!

8 мај, 2020
Naslovna

Ким Кардашијан ја прошета плажата во Малибу, а нејзината фигура ги воодушеви сите.

Поранешната старлета и сопруга Канје Вест носеше кафеаво бикини и ги истакна нејзините атрибути, кои папараците веднаш ги фатија.

Таа се смета за најатрактивна членка на семејството Кардашијан, а наскоро ќе наполни 40 години.