Ким Кардашијан откри непознати детали: Вака Канје ја изненадил за 30тиот роденден!

24 ноември, 2020
1352956 (1)

‘Среќен роденден на албумот на Канје,‘ My Beautiful Dark Twisted Fantasy ’, напиша Ким под фотографијата на која се гледа честитка што нејзиниот сопруг и ја подарил за нејзиниот 30-ти роденден. Славната ријалити starвезда тогаш ја објасни својата позадина, која се однесува на синглот ‘Lost In The World’ од албумот кој деновиве ја прослави својата 10-годишнина. ‘За сите оние кои не ја знаат позадината на приказната зад синглот‘ Lost In The World ’… Канје немаше инспирација за стиховите, па се сети дека ми напиша стихови за мојот 30-ти роденден, кои потоа реши да ги музицира, открива Ким.


„Јас и Кими“, напиша Вест, црташе машна и очила за сонце, додека на својата сопруга Ким додаде скапа торба „Биркин“ со марка Хермес и потпетици Кристијан Лубутин, а потоа нацрта јахта и модел на авион Г6. Заедно со гореспоменатиот цртеж, Кание напиша „Подоцна е подобро од никогаш“ пред да ги искаже своите чувства кон неговата сопруга со стихови што станаа дел од неговиот сингл „Lost In The World“ од албумот „My Beautiful Dark Twisted Fantasy“, кој се прослави деновиве 10 годишнина.