Ким Кардашијан повторно се избрука со фотошоп!

8 мај, 2020
kim

Пред некој ден Ким Кардашијан решила да ги почести фановите со фотографија на која е во змиски принт од глава до пети.

Но следбениците приметиле нешто необично на фотографијата.

View this post on Instagram

Venomousss

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На едната фотографија на косата на Ким се гледа дел од дланка, што е чудно, бидејќи двете нејзини раце се на ѕидот.

На фановите не им требало многу време да заклучат дека се работи за фотошоп, што на членовите на кланот Кардашијан често им се случува.