Ким Кардашијан позирала ПАК во провокативно издание! Но ОВОЈ ПАТ, поради овие фотошоп грешки, ГОРАТ социјалните мрежи!

5 мај, 2020
kim

На фотографијата се појавува трета рака 🙂

Ким Кардашијан (39) е позната по провокативното облекување и воопшто не не изненадува што на Инстаграм, по кој знае кој пат ги почести фановите со серија заводливи фотографии во животински принт.

Но, најпознатата старлета на светот си поиграла малку со фотошоп, не очекувајќи ја реакцијата на фановите.

Сопругата на раперот Канје Вест на фотографијата ја покажува својата долга коса со парче змијски принт на своите гради.

Како и да е, ова не е ништо ново, но она што го привлече вниманието е необичниот детал во косата, додека ги потпира рацете кон ѕидот.

За нејзината нова фото-серија, како што имаше можност да ја открие, е заслужна модната фотографка Грег Свалес, а овој пропуст брзо се рашири на Твитер во коментарите.

„Си оставила дополнителна рака во твојата коса“, се наведува во еден коментар.