Ким Кардашијан со урнебесна фотографија од својата ќерка ја опиша 2020-та година

30 ноември, 2020
kim-kardasijan-830x0


Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, претстави како нејзината 2020 година би изгледала како фотографија, со кадар на нејзината ќерка Норт и сестрата Пенелопе. Кардашијан на својот Инстаграм профил ја објави споменатата фотографија од двете девојчиња, со која ги насмеа сите и се забавуваа, а секако не им беше смешно во моментот кога се сликаа.

Имено, Ким ја држи Пенелопе, која исто така изгледа многу исплашено, без разлика дали е од нешто што го видела или слушнала, и додека се движела наназад со рацете, ја удрила Норт.

– 2020 година како фотографија – напиша Кардашијан и додаде емотикон кој плаче од смеа, а според изразот на лицето на нејзината ќерка, ударот не беше воопшто благ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi