Ким Кардашијан во провокативни пози беше фотографирана во маичка без градник, па покажа и повеќе од доволно (ФОТО)

20 декември, 2020
kim-kardasijan-830x0

Многумина коментираат дека намерно покажала повеќе од доволно за да привлече внимание

Риалити sвездата и старлетата Ким Кардашијан беше снимена во маица без градник, а кога го зумираше тоа што го носеше одблизу, покажа премногу.

Имено, Кардашијан на својот профил на Instagram објави снимки во нејзината линија „Skims“, а намерно или не, покажа што не е потребно.

Ким носеше маица во крем боја и шорцеви за возење велосипед, а потоа ги снимаше сите детали за да може да се види дека под нив нема градник.

Таа ја премести маичката настрана, ја подигна, зеде разни пози и бидејќи е невозможно да не се забележи дека ги снимала и брадавиците, што се гледаат под маицата, многумина веруваат дека тоа го сторила намерно за да привлече внимание.

Се сомневаме дека Кардашијан и тоа како знае што прави, намерно или не, па затоа ги почести своите следбеници со провокативно видео во нејзината колекција.