Ким објавила топлес фотка, ама вниманието отишло на друго место!

13 мај, 2020
ким

Ким Кардашијан објавила топлес фотографија. Таа позира со голи гради кои ги преклрила со венец од бели цветови, а на десното рамо и стои папагал.

“Тропски вибрации”, напишала под фотографијата.

Иако фотката собрала милиони лајкови, комплетното внимание било насочено кон папагалот.