Ќе го претепам Кристијан пред милионска публика!

27 мај, 2020
golubovic

Иван Митровиќ – Биза со години наназад важи за еден од најжестоките момци, а очите на јавноста се вперени во него откако почна се почесто да му се заканува на Кристијан Голубивиќ.

“Јас сум професионален боксер и веќе неколку години имам желба да се борам против Кристијан! Искрено, нему секоја чест. Би сакал да се бориме според правилата на MMA, тука нема правила, сите боречки вештини се споени во една!” – изјави Биза. 

Голубовиќ прифати и побара борбата да се оддржи во ријалити шоуто Задруга.

“Ќе му пружам шанса да влезе во Задруга и да видиме колку е подготвен. Имате гробница, лудница и болница!” – одговори Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi