Ќе ја гледате со широко отворени очи! Познатата бринета со фотографијата во бикини ќе ве остави без здив!

7 мај, 2020
3

Мајката на 4 деца ја покажа својата, за многумина совршена фигура.

Ким Кардашијан се појави пред куќата на плажа која ја изнајмува заедно со сопругот Канје Вест за време на карантинскиот период.

Ким е сликана во издание во кое се истакнати сите нејзини облини, во светлуцави кафени бикини . Бидејќи, ја донесе нејзината фигура до совршенство, многумина се останати без здив гледајќи ги нејзините најнови фотографии.