Ќелава проститутка без заби, средба со Путин…Најлудите барања од славните личности на турнеја

23 октомври, 2020
308397_befunkycollage_ff

Не е прв пат во јавноста да протекуваат специјални услови што ги поставуваат светските sвезди кога ќе прифатат покана за настап или каков било вид гостување, па сега се откриени дури и најлудите.

Странските медиуми тврдат дека непишаното правило е дека кога некој е побогат и попознат, толку полудите се побарувањата. Па така, неодамна се појави дека Том Круз е „луд“ по танга гаќички, па тој побара од производителите секогаш да има по 50 парчиња во неговиот додаток. До денес не е разјаснето што прави со нив.


Додека ги снимаше Кањоните, Линдзи Лохан ги замоли сите на снимањето да бидат голи за да и биде попријатно и полесно да ја снима својата гола сцена. Така, при една посета на Русија, таа побара да се сретне со Владимир Путин, но нејзината желба не беше исполнета.

Мелин Менсон еднаш побара да му донесат проститутка, но тој побара да биде ќелава и без заби. Слични барања претпочита Стивен Тајлер, кој обожава секс со обожаватели. Затоа ги замолува луѓето од тимот да му донесат убава девојка на сцената, која мора да се истушира ​​пред да му пријде.

За време на нејзиниот настап во Лондон, Бритни Спирс бараше 100 чизбургери и фотографија од принцезата Дајана, додека нејзината колешка Селена Гомез, откако раскина со Џастин Бибер, забрани некој во нејзиното производство да биде именуван како него. Услов беше или да го смените името или да побарате друга работа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum