Ќерката на Исидора Бјелица скоро наполни 18 години – Вистинска лепотица!

8 август, 2020
798777_vila_ls

Додека многу се знае за Лав, имајќи предвид дека тој во текот на изминатите години беше водител на шоуто „Контравизија“ на ТВ „Пинк“ и дека е пратеник во српскиот парламент од пред неколку дена, Вила сепак е вистинска мистерија за домашната јавност.

Медиумите зборуваат за неа врз основа на информации од социјалните мрежи на нејзиниот брат, нејзината покојна мајка, но нејзините профили.. Како и секоја тинејџерка, таа помина низ различни фази на растење, најзабележително со драстични промени во нејзиниот физички изглед – нова боја на коса, фризура или начин на облекување.

View this post on Instagram

And the enemy's the remedy

A post shared by @ vilapajkic on

Вилата го прослави осумнаесеттиот роденден во јануари годинава, а неколку месеци пред тоа, како што беше потврдено од фотографиите на Инстаграм на Исидора и Лав, таа се запиша на колеџ и стана бруцош. Иако нема никакви официјални податоци за нејзините студии, се претпоставува дека ги следела нејзините тинејџерски соништа и запишала нешто поврзано со дизајнот и фотографијата – имајќи предвид дека во 2015 година имала своја страница на Фејсбук, каде ги објавила своите уметнички дела, цртежи и фотографии.

View this post on Instagram

🧚🏻‍♀️

A post shared by @ vilapajkic on

Освен што е ќерка на Исидора Бјелица и Небојша Пајкиќ, Вила е сосема обична тинејџерка. Нејзиниот стил, вистина е, малку потсетува на пејачката Били Ајлиш, една од најпопуларните тинејџерски ѕвезди во светот, која, исто како Вила, има осумнаесет години.

View this post on Instagram

Feels🧡

A post shared by @ vilapajkic on

До сега, Вила ја фотографираа професионални фотографи, за потребите на насловните страни на списанието каде што беа нејзината мајка и брат, Лав Пајиќ.

Претходно оваа година, кога го прослави осумнаесеттиот роденден, Исидора ѝ испрати на Вила трогателна и емотивна порака преку социјалните мрежи, што е повторно актуелнно на Интернет и порталите деновиве.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris