Ќерката на славниот холивудски пар порасна во вистинска убавица, сите велат дека е „слика и прилика“ на мајка ѝ

20 јули, 2020
аассс


Холивудската актерка Кетрин Зета-Џонс ретко објавува фотографии од своите деца на социјалните мрежи и ги изненади сите кога се пофали со својата ќерка Керис Даглас.

View this post on Instagram

My girl, in the garden.

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Зета-Џонс ја доби ќерката од бракот со Мајкл Даглас, со кого се омажи во 2000 година. Подоцна годинава, славната двојка ќе ја прослави својата 20-годишнина од свадбата, а актерката неодамна се шегуваше на штета на злобните јазици што ги придружуваа кога се венчаа. “Тие рекоа дека нема да траеме. Јас имам одлична улога во моето семејство и Мајкл кога станува збор за бракови и навистина го ценам тоа затоа што гледам како нашата љубов цвета и се почитуваме еден со друг. Така е, навистина, 20 години”, коментира актерката. Кетрин и Мајкл имаат две деца – 17-годишниот Кери и 19-годишниот Дилан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi