Ќерката на Трамп „експлодираше“: Бесна викала на плажата во Мајами

17 октомври, 2020
pjimage-2020-10-16t151250-120


Тифани Трамп (27) неодамна имаше роденденска забава и ја славеше неколку дена. Сè започна во понеделникот, кога таа отиде во ресторанот Папи стек во Саут Бич со пријателите и момчето Мајкл Булоус. Изгледа дека не се забавува многу. Тифани седеше на масата со своето момче и сите пишуваа на своите мобилни телефони. Без разговор со лут израз на лицето.

*NO WEB UNTIL 1500 EDT 15TH OCT PREMIUM EXCLUSIVE* Tiffany Trump wears a blue swimsuit and appears to go through a range of emotions as she relaxes on the beach with friends on her birthday in Miami

Веќе следниот ден расположението се смени. Забавата се пресели на плажа во Мајами, каде русокосата Тифани пиеше ледено кафе. Но, во еден момент таа одеднаш стана бесна. Папараците ја уловија како гледа во мобилниот телефон во шок, како се расправа со пријателите, вика, превртува со очите …

*NO WEB UNTIL 1500 EDT 15TH OCT PREMIUM EXCLUSIVE* Tiffany Trump wears a blue swimsuit and appears to go through a range of emotions as she relaxes on the beach with friends on her birthday in Miami


Не е познато зошто Тифани направи вистински хаос на плажа, но подоцна истиот ден отиде на шопинг. Фотографиите од нејзината прослава и снимките што ги сподели на социјалните мрежи наскоро станаа вирални.