Ќути П**КО! Станија објавила слика- има доказ!Војната со Кристијан се разгорува!

14 август, 2020
станија 5

Војната помеѓу Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ сè повеќе се разгорува.

Откако првата старлета на Србија му се обратила на поранешниот пријател со отворено писмо, мислевме дека тука е крајот, но таа продолжила и понатаму да го провоцира.

-Па да продолжиме! И ова е една од твоите бајки Крил Грим! Другар, од каде е оваа лажна слика дека ја сакаш својата жена? Ти не сакаш никого и ништо не ти е свето. Јас сум ти удрила на светото? Па ти прво не го почитуваш твојот брак и не ме влечи за јазик. Што и правеше на таа кутра жена треба да се засрамиш! Имам докази, ќути пи**о!- напишала Станија, па продолжила.

-Криле, навистина си профи лажго. Јас не смеам со тебе на полиграф. Ти си всушност патолошки лажго. Ти сам се убедуваш во сопствените лаги дека се вистина, така што ти го победуваш полиграфот 100%- напишала Станија.

Сепак, не завршила овде , па додала уште едно стори за Кристијан Голубовиќ и полиграфот:

 Јас не успеав за работи кои се 100% вистина, ти лажеш, се колнеш и сакаш да одиш на полиграф. Или си договорил да ти го наместат полиграфот, или нема да ти го дадат, трето нема. Ако некој верувал во полиграф, тоа сум јас. Сега не верувам во ништо. Само ако можам да ти поставам прашање, па и да излажеш а детекторот да каже дека си во право, а јас потоа ќе приложам доказ. Така ќе направиме- завршила таа, барем засега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris