Клои и Тристан повторно се зближуваат во изолација: Постојат гласини дека повторно започнуваат љубовна врска

12 јуни, 2020
69d1ae778abf702ecb56c37f3ba6dae6

Кошаркарот Тристан Томпсон (29) паѓа од една во друга афера, а неговата поранешна девојка, реалити ѕвезда Клои Кардашијан (35) секој пат му дава втора шанса. Но, тоа ескалираше меѓу нив кога Клои откри дека ја изневерува со Џордин Вудс (22), најдобрата пријателка на нејзината помлада сестра Кајли Џенер (22). Но, сега Клои се чини дека се заљубува повторно во својот бивши.

Тие имаат две годишна ќерка Тру (во превод Вистина), а за време на изолацијата поради пандемијата на корона вирусот, тие истатата ја поминаа заедно во куќата на Клои во Калифорнија. „Mirror“ пишува дека почнале да кружат гласини дека парот има намера повторно да започне романтична врска, што на многумина не им се допаѓа.

Фановите на реалити ѕвездата не сакаат да го видат Тристан во најзина близина, по сè што тој и сторил. Покрај тоа што ја изневерувал со пријателката на нејзината сестра, тој ја изневерувал и додека била бремена.

Бидејќи раскинале, кошаркарот се обидела да ја врати со скапи подароци и еден куп комплименти, но таа инсистирала да остане во контакт само затоа што имаат дете. Но, сега многумина се прашуваат дали нешто се сменило во овие два месеци од заедничкото живеење.

Покрај тоа, соиграчот на Томпсон, Џордан Кларксон (28), неодамна објави видео во кое Клои и Тристан се многу блиски. Ова е видео од роденденска забава. Кардашијан го гушкала, а тој ја ставил раката околу нејзината половина. Сепак, извор за странските медиуми тврди дека тие веќе не се во врска, но дека се гледаат заради детето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi