Клои Кардашијан со недели e на мета: Обожователите не престануваат да ги коментираат нејзините пластични операции

31 мај, 2020
1_MAIN-Khloe-KArdashian

Клои Кардашијан застана во своја одбрана, откако беше оптужена дека драстично го променила својот изглед.

  • “Зошто изгледаш различно на секоја фотографија?” – гласи еден од коментарите, на кој Клои одговори дека тоа е веројатно последица од нејзините чести пластични операции.

Фотографиите беа дочекани со неверување, а еден од обожователите и се обрати и преку Twitter: “Кого се обидуваш да излажеш?”

Но, на нејзиниот поранешен дечко, Тристан Томпсон, излгеда му се допаѓаат новите фотографии, па редовно остава позитивни коментари.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi