Книга која ќе ги открие гадостите од бракот на Меланија и Трамп

28 јули, 2020
дгдфгфд

Веќе е јавна тајна дека првата дама, Меланија Трамп е доста незадоволна од својот сопруг, претседателот Доналд Трамп. Освен сите што зборуваат за тоа, Меланија дури и не го крие со своите изрази на лицето кога се појавува во јавноста, каде инаку одбива да ги почитува сите „директиви“ на претседателот. Деталите и тајните на нивниот брак никој не ги знае, но се чини дека тој заврши. Имено, поранешниот висок советник на Меланија ќе открие многу „валкани алишта“ од животот на 74-годишниот американски претседател, но и за нивниот брак и љубовниот живот, пишува ББС.

melania trump

Поранешната советничка Стефани која беше посветена не само на работа, туку и се заљуби во Меланија, сега, наводно, се подготвува за одмазда. За неколку месеци, тој планира да напише книга во која, како што вели, ќе ги открие сите детали и најголемите скандали од Белата куќа за кои никој не знае. Преку долгогодишно пријателство со Првата дама, таа ги знае сите детали од нејзиниот живот уште пред да стане сопруга на републиканецот Доналд Трамп. Сега таа не само што ќе открие детали за нивниот брак, туку и интимноста на нејзиниот живот неповрзана со контроверзниот американски претседател.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi