Кој е едниствениот член на семејството Којиќ кој сѐ уште ја следи Северина на Instagram?

1 јуни, 2020
96faf2f2-1581-46a0-b33a-623edda99346

Бракот на Северина и Игор Којиќ е главна тема овие неколку денови за српските и хрватските медиуми.

Веќе со денови се зборува за разводот на пеачката и нејзиниот 15 години помлад сопруг, а се кулминирало изминатиов викенд кога Северина и Игор се отпратиле од Instagram.

Северина на социјалната мрежа повеќе не ја пратат ни родителите на Игор, Оља и Драган, освен неговата сестра Наташа, која веќе со години живее во Америка и ретко доаѓа во Србија, па од таа причина не присуствувала ни на нивната свадба. Северина ја запознала кога со сопругот биле во Америка.

Според фотографиите тие две се согласувале, но сепак со остатокот од фамилијата пеачката е скарана.

Северина во коментар на една фотографија на Игор, во која тој ги обвинува медиумите и Милан Поповиќ дека се спонзори на нивниот брак, таа напишала:

„Те молам не ме мешај во ова, Драган и Оља се спонзорите“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi