Комплименти на сите страни: Ким Кардашијан го „запали“ интернетот со нејзината витка фигура!

23 декември, 2020
kim

Темнокосата убавица со раскошни облини ги воодушеви нејзините бројни обожаватели на социјалните мрежи каде има голем број следбеници во заводлив зимски стајлинг.

Ким уживаше во сонцето опкружена со идилична глетка, импресионирајќи со својата витка фигура и завидна половина.

40-годишната девојка што ја запознавме на реалното шоу „Keeping Up With the Kardashians“, покрај фотографијата што предизвика бес кај нејзините 195 милиони следбеници, напиша „FREEZN SZN“.

За оваа објава, за помалку од 24 часа, Ким заработи неверојатни повеќе од 3 милиони лајкови.

Мајка на четири деца и сопруга на контроверзниот музичар Канје Вест, исто како и другите членови на нејзиното семејство, има „нос“ за деловна активност, па сè што ќе допре буквално се претвора во злато.

Значи, нејзината колекција парфеми некогаш го грабна Интернетот дури и пред да се појават производите во продажба, а сега таа продолжува да бележи успех со својот бренд „Скимс“.

Новата колекција на долна облека и удобни парчиња започна да се продава со голем успех на пазарот на Блискиот исток во Кувајт, ОАЕ, Саудиска Арабија, Оман, Бахреин …

Тоа е лесна долна облека која има неколку различни бои и големини и е наменета за жени од сите возрасти и облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris