КОНЕЧНО се изјасни: ДЕВОЈКАТА на Бред Пит имаше што да ѝ каже на јавноста!

11 октомври, 2020
*EXCLUSIVE* American actor Brad Pitt's rumoured girlfriend Nicole Poturalski spotted at the world premiere of the movie Jim Button and the Wild 13 in Berlin.

Тешко ја поднесува големата популарност

Никол Потуралски и Бред Пит се во врска неколку месеци и оттогаш животот на оваа убавица радикално се промени.

Иако избегнуваше да се изјаснува по ова прашање, сега дефинитивно мораше.

Бред Пит чека друга судење за старателство над децата, а бројни придружници ја напаѓаа Никол со недели поради сè, па на социјалните мрежи зборуваше за нападите што ги доживеа во изминатата недела, откако се појави нејзината романса со Бред Пит.

„Здраво на сите, секогаш сум се прашувала зошто луѓето оставаат лоши коментари на некого на социјалните мрежи? Која е целта на тоа? Се обидувам да ја разберам суштината на ваквите коментари “, рече убавицата на своето story на Инстаграм.

Никол исто така се изнервира што јавноста ја коментираше нејзината врска со популарниот актер:

„Многу е непристојно и тажно да се коментира такво нешто. Само не следете луѓе што не сакате да ги гледате на вашите социјални мрежи. Толку е лесно “, заклучи Потуралски.